05 березня 2024 року відбулось чергове 37 засідання селищної ради

Дата: 06.03.2024 08:35

Засідання розпочалось з урочистого відкриття сесії та вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.

Селищний голова Леонід ОРАТІВСЬКИЙ доповів депутатам про результати роботи селищної ради та її виконавчих органів за 2023 рік..

Основні тези виступу:

• Надано субвенції військовим частинам на суму 45 млн 500 тисяч гривень;
  • Із бюджету громади до інших бюджетів передано понад 2 млн 500 тисяч гривень;
  • Комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» профінансовано на загальну суму 4 млн 70 тисяч гривень (одноразові виплати військовослужбовцям, в тому числі на лікування в зв’язку з пораненням, одноразові допомоги на проведення складних операцій тяжкохворим тощо);
  • Облаштовано укриття для учасників освітнього процесу  на загальну суму понад 4 млн гривень;
  • Проведено капітальний ремонт в Оксанинській філії для облаштування кімнат для дошкільнят ЗДО «Малятко» на суму понад 1 млн гривень;
  • Комунальним підприємством  «Бабанське комунальне господарство» придбано техніку на загальну суму 6 млн 150 тисяч гривень.

Начальник фінансового відділу Олена СІГОВА провела детальний аналіз виконання бюджету громади за 2023 рік:

• Бюджет громади за 2023 рік виконано на 148%;
  • Отримані надходження дали можливість у повному обсязі забезпечити фінансування всієї видаткової частини громади у сумі понад 140 млн гривень.

Внесено ряд змін до прийнятих раніше рішень:

• Про затвердження Програми  економічного та соціального розвитку Бабанської селищної територіальної громади на 2024 рік;
  • Про затвердження Комплексної  програми розвитку освіти Бабанської селищної територіальної громади на 2024 рік;
  • Про тимчасове  призупинення діяльності Острівецького  закладу дошкільної освіти «Калинонька» Бабанської селищної ради Уманського району  Черкаської області;
  • Про затвердження Програми надання шефської допомоги  військовим частинам Збройних Сил України  на 2024 рік.

Фото без опису Фото без опису

Внесено  зміни до рішення селищної ради від 21.12.2023 №36-25/VIII «Про бюджет Бабанської селищної територіальної громади на 2023 рік» в частині виділення коштів для:

• виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт приміщень підвалу під влаштування найпростішого укриття Острівецького сільського будинку культури»;
  • виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво Місцевої автоматизованої системи оповіщення  (МАСЦО) в Бабанській територіальній громаді;
  • надання 1 млн гривень Смілянській міській територіальній громаді;
  • надання субвенції Черкаській ОВА в розмірі 10 млн 100 тисяч гривень.

Фото без опису Фото без опису

Затверджено програми «Організації рятування людей на водних об’єктах Бабанської селищної територіальної громади на 2024 рік та «Єдності та  підтримки громад України, що постраждали внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на 2024-2027 роки».

Наданно дозвіл на  розробку технічної документації із нормативної грошової оцінки землі населеного пункту  Коржова.

Розглянуто низку земельних та інших питань.

З повним переліком рішень та додатками до них можна буде ознайомитись, відвідавши офіційний сайт громади (розділ «Офіційні документи»).