28 січня 2024 року все селище прийшло на поховання Героя - Максима Байди, який загинув від російської зброї

Дата: 30.01.2024 09:32

Шановна громадо,  пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом знову торкнувся  Бабанської громади. 23 січня 2024 року російська зброя обірвала життя дорогого сина, батька, товариша, відважного воїна Максима  Михайловича  Байди.

Максим Михайлович  був  чуйним та доброзичливим,  мав гарно розвинуте почуття  справедливості, завжди приходив на допомогу друзям та знайомим.

Після повномасштабного вторгнення росії він разом з  односельцями  вступив до  загону  місцевої самооборони, а згодом став  військовим взводу протитанкових  керованих ракет  стрілецького  батальйону  військової частини А 0693.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту,  бракує сліз, щоб  виплакати це горе, цю  непоправну втрату рідної, близької людини. Тож  нехай добрий, світлий  спомин про  захисника  назавжди  залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів,  усіх, хто знав його, любив і шанував.

Депутатський корпус та Виконавчий комітет Бабанської селищної ради висловлюють глибокі та  щирі співчуття батькам, рідним та близьким  з приводу втрати рідної та близької для них людини.

Слава Україні