ПОВІДОМЛЕННЯ про скликання  36     чергової сесії Бабанської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 12.12.2023 14:11

Відповідно до частини 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати  36    чергову сесію   Бабанської селищної ради   21  грудня 2023 року о  10.00 годині     в актовій  залі  адміністративного приміщення  Бабанської селищної ради .

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про  затвердження Програми економічного і соціального розвитку Бабанської  селищної територіальної громади на 2024 рік.

2. Про затвердження Комплексної  програми розвитку освіти Бабанської селищної територіальної громади на 2024 роки.

3. Про затвердження програми розвитку культури Бабанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

4. Про затвердження  Програми розвитку та удосконалення організації харчування в закладах освіти  Бабанської селищної територіальної громади на 2024 рік

5.  Програма соціальної підтримки військовослужбовців та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), військовослужбовців, які перебувають у полоні чи безвісти зниклі, Захисників та Захисниць України на 2024-2027 роки

6. Програма розвитку земельних відносин на території населених пунктів Бабанської селищної ради  на 2024-2026 роки

7. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення "Турбота" Бабанської селищної ради на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Бабанської селищної ради від 21.12.2022 №24-7/VІІІ «Про затвердження комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2023-2025 роки»

8. Про внесення змін до рішення селищної ради 24.12.2020 №4-14/VIII «Про  затвердження структури та чисельності апарату Бабанської селищної ради, її виконавчого комітету та інших  виконавчих органів ради».

9.  Про організацію харчування і встановлення батьківської плати за харчування дітей  в закладах загальної середньої освіти Бабанської селищної ради в 2024 році

10.  Про організацію харчування і встановлення батьківської плати за харчування дітей  в дошкільних навчальних закладах  Бабанської селищної ради в 2024 році

11.  Про затвердження Статуту Бабанського ліцею Бабанської  селищної ради Уманського району  Черкаської області у новій редакції.

12. Про погодження та затвердження штатних розписів бюджетних установ  Бабанської селищної  ради на 2024 рік.

13. Про бюджет Бабанської селищної територіальної громади на 2024 рік.

14. Про затвердження граничних сум витрат на придбання  меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів в  Бабанській селищній раді та її установах, які утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету на 2024 рік.

15.  Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Бабанської селищної ради на 2024 рік.

16. Про план роботи  Бабанської селищної ради на І півріччя 2024 року.

17.Розгляд земельних питань.

18.Різне.