35 сесія Бабанської селищної ради

Дата: 23.11.2023 08:43

До початку сесії Бабанської селищної ради учні Бабанського ліцею привітали своїх меценатів із Днем працівників сільського господарства за натхненну і самовіддану працю, непохитну віру у майбутнє нашого краю.

Фото без опису Фото без опису

22.11.2023 відбулося позачергове засідання селищної ради, участь у якому взяли депутати Бабанської селищної ради та керівники структурних підрозділів, директори комунальних закладів.

Фото без опису  Фото без опису

Сесія розпочалась хвилиною мовчання, вшануванням пам’яті загиблих захисників.

Фото без опису  Фото без опису

Очільник Бабанської територіальної громади Леонід ОРАТІВСЬКИЙ вручив грамоти селищної ради керівникам сільськогосподарських підприємств, депутатам Бабанської селищної ради за вагомий особистий внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва, впровадження інноваційних технологій у вирощуванні зернових культур, професіоналізм, високу громадянську свідомість, допомогу захисникам України та з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

На сесії розглянуто 18 питань, що стосуються функціонування та життєдіяльності громади:

* внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Бабанської селищної територіальної громади на 2023 рік;

* затверджено зміни до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України;

* надано згоду на виготовлення проектно-кошторисної документації на «Побудову, створення, впровадження системи та засобів оповіщення населення сигналами цивільної оборони на території Бабанської селищної територіальної громади».

Внесено зміни до рішення селищної ради:

* тимчасове призупинення діяльності Острівецького закладу дошкільної освіти Калинонька»;

* внесення змін до Статуту Комунального закладу «Бабанська дитяча музична школа»

* прийнято рішення про надання фінансової автономії Бабанському ліцею, Бабанської селищної ради з 01.01.2024;

*надано дозвіл щодо внесення змін до Статуту Оксанинського закладу дошкільної освіти «Малятко»;

* створення централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту та затверджено положення про

централізовану бухгалтерію відділу

освіти, культури, молоді та спорту

Бабанської селищної ради;

* внесено зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються відділом Центр надання адміністративних послуг;

*внесено зміни до селищного бюджету на 2023 рік;

*розглянуто ряд земельних питань.