ВАЖЛИВО ДЛЯ ВПО

Дата: 01.11.2023 14:43

Відповідно п.7 Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, затвердженої постановою КМУ від 01.10.2014 № 509:

- ВПО зобов’язані повідомити про зміну місця проживання уповноваженому органу за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання;

- ВПО зобов’язані уповноваженому органу або уповноваженій особі територіальної громади / центру надання адміністративних послуг за місцем отримання довідки повідомити про добровільне повернення до покинутого постійного місця проживання не пізніше як за три дні до від’їзду або протягом трьох днів уповноваженому органу після повернення до покинутого постійного місця проживання.

Для уникнення переплат або скасування державних соціальних допомог ВПО, які зареєстровані на території Бабанської ТГ, необхідно у термін з 01.11.2023 до 10.11.2023 звернутися до відділу соціального захисту населення (15 каб.) або старостинського округу за місцем реєстрації для підтвердження фактичного місця перебування. У разі відсутності вищезазначених осіб більше 30 днів виплата допомоги може бути припинена.