З нагоди  Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України голова Бабанської селищної ради   вручив подяки, грамоти, Почесні грамоти Уманської районної військової адміністрації

Дата: 25.08.2023 16:24

Очільник Бабанської територіальної громади Леонід ОРАТІВСЬКИЙ вручив подяки, грамоти, Почесні грамоти начальника Уманської районної військової адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, професійну ініціативність та відповідальність, значний внесок у сприяння ефективній діяльності органів виконавчої влади, високий фаховий рівень та з  нагоди Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України посадовим особам виконавчого комітету Бабанської селищної ради.

Почесною грамотою нагороджено:

* Інну МАРЧУК керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету.

Грамоти вручено

* начальнику відділу організаційно-кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення Олені КОЧУБЕЙ;

* головному спеціалісту фінансового відділу Людмилі КУЧЕРЕНКО.

Анна ДОБРОВОЛЬСЬКА, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту і Ольга ГОНЧАРУК,  завідувач військово-облікового бюро отримали Подяки.

Бажаю вам професійних досягнень і успіхів у  роботі, вдячності від людей, міцного здоров'я, родинного тепла та стійкості і віри в нашу Перемогу. Сильна країна – це в першу чергу сильна громада. Зі святом!