ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Дата: 19.07.2023 15:40

Як і прогнозували, на Черкащині спеку змінили короткочасні дощі та прохолода. Вчора зниження температурного фону на 4-5º зумовив атмосферний фронт з північного заходу відкривши доступ в наш регіон більш холодному повітрю з північних широт. Проте, проявився слабкими локальними дощами лише в Умані та Чигирині.

Дощі сприятимуть зниженню показника горимості в лісах області. Під час грози дотримуйтесь правил безпеки, уникайте перебування поблизу високих дерев та металевих конструкцій!

Температура води у Дніпрі біля Черкас на 08:00 год. 24,4°. Відпочиваючи на водних об’єктах, дотримуйтеся правил поведінки на воді!

Атмосферний тиск падатиме, відносна вологість повітря коливатиметься.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

на добу від 21 год. 19 липня до 21 год. 20 липня 2023

по Черкаській області Мінлива хмарність. Вночі без істотних опадів. Вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 12-17º, вдень 24-29º

по м. Черкаси Мінлива хмарність. Вночі без істотних опадів. Вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 14-16º, вдень 26-28º

Прогноз середньодобової температури повітря:

21º

22º

20º

21 липня Мінлива хмарність. Вночі короткочасний дощ, гроза, вдень без опадів. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 14-19º, вдень 23-28º.

22 липня Мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень короткочасний дощ, гроза. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-16º, вдень 23-28º.

23-24 липня Без опадів. Температура вночі 12-17º; вдень 23 липня 23-28º, 24 липня 28-33º.

Правила поведінки під час грози

1. Під час грози, якщо ви перебуваєте вдома, зачиніть всі вікна та двері, у приміщенні не повинно бути протягу.

2. Автомобіль ні в якому разі не можна паркувати під деревами або високими конструкціями, потрібно зачинити вікна авто, бажано опустити/зняти антену, зупинитися і перечекати негоду.

3. Не можна ховатися під деревом: воно притягує блискавки. Крім того, є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись під натиском вітру.

4. Уникайте металевих парканів, стін, біля яких ростуть дерева, вуличних ліхтарів, металевих веж, опор електропередач.

5. Всі електричні прилади є своєрідними приймачами для блискавок. Тому ні в якому разі не користуйтеся ними під час грози, краще їх вимкнути з мережі.

Інформує Черкаський обласний центр з гідрометеорології