Витяг з реєстру територіальної громади - основний документ, що підтверджує зареєстроване місце проживання

Дата: 24.03.2023 09:45

Витяг з реєстру територіальної громади (далі – витяг з РТГ) - основний документ, що підтверджує зареєстроване місце проживання громадянина. Його можна отримати в Центрі надання адміністративних послуг  Бабанської селищної ради та  в старостинських округах (тобто в будь-якому населеному пункті громади) при пред'явленні оригіналу документа, що підтверджує особу.

Витяг з РТГ необхідний не лише для власників  ID-паспортів, а і для громадян, що мають паспорт зразка 1994 року у вигляді книжечки, адже із 01.12.2021 року при зміні реєстрації місця проживання, штамп, що це підтверджує, в документі не проставляється.

Отже, прохання до всіх жителів громади, звернутися в приміщення  селищної ради вашого населеного пункту з оригіналами власних документів та документів ваших дітей для актуалізації даних. При відсутності коректної інформації в Реєстрі територіальної громади у вас можуть виникнути проблеми з оформленням будь-яких документів, послуг в усіх установах (Пенсійному фонді, банках, управліннях соціального захисту населення, при отриманні чи переоформленні паспортних документів в Державній міграційній службі тощо).

При наявності актуальної інформації в реєстрі територіальної громади витяг про зареєстроване місце проживання можна замовити не лише в будь-якому ЦНАП на території України, а й онлайн або через застосунок ДІЯ.

Телефон для отримання додаткової інформації 0962553795

Підготовлено виконавчим комітетом Бабанської селищної ради.