Благодійна допомога від КАРІТАС-СПЕС

Дата: 02.03.2023 15:48

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Сьогодні 02.03.2023 до  Бабанської селищної ради  завітали представники КАРІТАС-СПЕС Україна, які надали гуманітарну допомогу продуктами харчування  для 8-х сімей осіб, загибель (смерть) яких пов’язана з   військовою агресією російської федерації проти України, 89-ти сім’ям військовослужбовців, які захищають  територіальну цілісність України і беруть безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і  стримуванні збройної агресії російської федерації Збройних сил України, 45 - ти сім’ям  внутрішньо переміщеним особам, всього благодійна допомога надана 136 сім’ям, які проживають в смт Бабанка, с. Оксанина,  с. Аполянка, с. Свинарка.

Фото без опису Фото без опису

Бабанська громада продовжує працювати з організацією КАРІТАС-СПЕС Україна, яка найближчим часом надасть гуманітарну допомогу вищезазначеним категоріям населення в  інших селах громади.