Інститут Військово-Морських Сил - єдиний заклад України, який готує фахівців для Військово-Морських Сил ЗС України, запрошує на навчання амбітну молодь!

Дата: 27.02.2023 15:27

Інститут Військово-Морських Сил готує висококваліфікованих військових фахівців за спеціалізаціями: “Корабельна зброя та засоби навігації”, “Пошуково-рятувальні та водолазно-аварійні роботи на морі”, “Корабельні енергетичні установки”, “Берегове ракетно-артилерійське озброєння”, “Корабельне радіотехнічне озброєння та засоби зв’язку”, “Морально-психологічне забезпечення у підрозділах, на кораблях Військово-Морських Сил”.

Всі флотські спеціальності відкриті й для дівчат, які проходять вступну кампанію на загальних засадах.

ВІРНІСТЬ, МУЖНІСТЬ, СИЛА - гасло Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Ці слова характеризують кожного військовослужбовця національного флоту, підтверджують їх волю до перемоги, свободи та справедливості.

З повним переліком вимог до майбутніх курсантів військового ВНЗ можна ознайомитись на офіційному сайті Інституту ВМС:
http://ivms.com.ua та в соціальній мережі http://facebook.com/onma.navy
Контактний телефон: 0(93) 430 57 36.