На Уманщині продовжується рекрутингова кампанія "Гвардія наступу"

Дата: 27.02.2023 15:21

За рік, що минув український народ продемонстрував приклад мужності, стійкості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

В Україні, зокрема і на Уманщині продовжується рекрутингова кампанія "Гвардія наступу".

«Гвардія наступу» – це кампанія, створена для того, щоб вмотивованих і налаштованих громадян долучити до лав Сил оборони нашої держави.Фото без опису

Наша національна єдність стала основою успішного спротиву. Ми боротимемося доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі.

«Гвардія наступу» формується двома шляхами: перший – це рекрутингові центри на базі ЦНАПів, усього їх є 2 у районі (м. Умань та м. Жашків). Більш поширеним варіантом є подача електронної анкети через САЙТ.

Вистояли – переможемо. Слава Україні!