Всеукраїнський форум «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин»

Дата: 24.02.2023 15:30

До уваги власників пасік та суб’єктів господарювання, які здійснюють обробіток сільськогосподарських культур пестицидами.

З метою зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів Міністерство аграрної політики України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад та у партнерстві зі Всеукраїнським Конгресом Фермерів проведе форум із залученням пасічників, аграріїв та органів місцевої влади щодо профілактики та запобіганню отруєння бджіл, та алгоритмів дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин.

Наша мета – забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.

Спікерами форуму стануть перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, заступник директора департаменту – начальник управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Мінагрополітики Олена Дадус, представники Держпродспоживслуби.

Дата: 02 березня 2023 року

Час: 14:00 – 16:00

Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.

Формат заходу: онлайн

Для участі у зазначеному заході необхідно до 18:00 28 лютого 2023 року заповнити гугл-форму за посиланням: http://bit.ly/3KqQvrw