Шановні жителі громади! Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2023 роком!

Дата: 30.12.2022 14:37

Рік, що минає, був найскладнішим для нашої держави. У 2022 році ми довели всьому світові, що українці – сильна духом, незламна нація, здатна захищати свою свободу та незалежність!

Щиро дякую всім за проявлені найкращі людські якості: патріотизм, мужність, сміливість, співпереживання й милосердя! Дякую всім небайдужим жителям нашої громади за активну благодійну діяльність, вагому і систематичну підтримку жителів громади та внутрішньо-переміщених осіб!

З Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи один одного, українці перемагають ворога і темряву. У ці хвилини наші захисники і захисниці боронять вогонь життя і любові своїх домівок та сімей. Завдяки нашим відважним воїнам й тим, хто в тилу, Україна вистояла, Україна є й буде. Бо світло й радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів.

Хай 2023 рік здійснить найголовнішу мрію всіх нас - ПЕРЕМОГУ! Наповнить усмішками оселі, возз’єднає родини! Хай мужні воїни пригорнуть рідних зі словами «Ми перемогли»!

Бажаю всім вам мирного неба, міцного здоров'я, добра, радості, достатку!

З прийдешнім Новим роком всіх!

З повагою – Бабанський  селищний голова Леонід ОРАТІВСЬКИЙ