ТОВ «Черкасиенергозбут» закликає усіх споживачів вчасно здійснювати розрахунки

Дата: 27.10.2022 15:54

ТОВ «Черкасиенергозбут» закликає усіх споживачів вчасно здійснювати розрахунки, оскільки лише  відповідальне  ставлення до  договірних зобов’язань дозволяє енергетичній галузі України функціонувати в умовах війни, забезпечувати потреби  вразливих верств населення,  закладів освіти та охорони  здоров’я, дозволяє функціонувати об’єктам військової інфраструктури,  від яких насправді  залежить наше з вами  майбутнє!

Наразі по ТОВ «Черкасиенергозбут» суттєво знизився рівень  надходження коштів, які необхідні для закупівлі електроенергії для задоволення потреб споживачів, а виконати завдання з  постачання безоплатно – не має можливості.

Така ситуація несе загрозу стабільності  енергосистеми області.

Стягнення боргу в примусовому порядку на підставі судового рішення чи наказу призведе до одномоментного стягнення усієї суми, тому ТОВ «Черкасиенергозбут» просить  регулярно здійснювати платежі та не допускати приросту заборгованості.

Звісно ж, у складний воєнний час ТОВ «Черкасиенергозбут» з розумінням ставиться до тих споживачів, які опинилися у скрутному становищі, тому питання буде вирішуватися у кожному  конкретному випадку  індивідуально.

ТОВ «Черкасиенергозбут» наполегливо просять не зволікати і звертатися до Уманського центру обслуговування споживачів за адресою: м. Умань, вул. Енергетична, 11 або за телефонами: (04744) 4-89-11; 4-89-65; (097) 621-92-31 (Viber) вже зараз.