Дата: 07.10.2022 16:16

Шановні мешканці селища Бабанка!!!

Звертаюсь до вас із проханням: давайте поважати працю людей, які допомагають нам  тримати в чистоті адміністративний центр!

Сьогодні працівники ТОВ "ЕКОКЛІНЕР" були неприємно вражені хаосом і недбальством, розкиданим сміттям навколо баків! Я розумію, що  все сміття не можна вмістити в один  контейнер. І все ж таки вкотре прошу: сортуємо сміття! Не потрібно закидати до контейнерів: листя, гілля, гнилі  овочі, папір тощо… Це  все можна утилізувати в інші способи.

Якщо ви прийшли, щоб  викинути сміття, а місця в баку немає, не розкидайте свої відходи  вздовж вулиці. Зберіть це в  мішок або поліетиленовий пакет, і залиште біля контейнера.

Люди, які працюють в ТОВ "ЕКОКЛІНЕР" – наші  «рятівники». Так, вони  отримують заробітну плату за  виконану роботу, однак до їх посадових обов’язків не входить згрібати розкидане вздовж узбіччя сміття!

Буду вдячний за  розуміння і  підтримку чистоти в селищі.

Не втомлююсь повторювати: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»