Жителі Бабанської територіальної громади об’єдналися у прагненні допомоги нашим воїнам!

Дата: 05.10.2022 11:18

Селищний голова Леонід Васильович ОРАТІВСЬКИЙ дякує всім за небайдужість. Зібрано 90 000 (дев’яносто тисяч) гривень для придбання дронів Збройним Силам України.

Вдячний всім, хто надав кошти: працівникам Бабанської селищної ради, депутатському корпусу, працівникам закладів освіти, культури, медичної сфери та просто небайдужим жителям громади, які долучились до даної акції для закупівлі дронів.

«Неможливо залишатися байдужим до всього, що зараз відбувається на нашій землі. Щоб підтримати  воїнів,  мешканці громади об’єднуються. Та й загалом кожен на своєму місці робить все можливе заради спільної перемоги. Хлопці, ми віримо у вас! Збройні сили України,  ми з вами!  До перемоги! Слава Україні!».

Щиро віримо у перемогу та наших воїнів, у сили та міць ЗСУ.

Разом переможемо!

Дякуємо за взаєморозуміння та підтримку

З повагою та вдячністю -

селищний голова                                               Леонід ОРАТІВСЬКИЙ