ВАКАНТНА  ПОСАДА

Дата: 16.08.2022 16:52

Бабанська селищна рада, відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

• начальник служби у справах дітей;

Вимоги до кандидатів: наявність громадянства України, вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, знання чинного законодавства України, нормативно-правових актів професійного спрямування, державної мови, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на  керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, знання  ПК, необхідні професійні та ділові  якості.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу подають до Бабанської селищної ради:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • фотокартку розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення на відповідну посаду подає шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіту роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації).

За довідками звертатись за адресою: вул. Соборна, 60 А смт Бабанка, Уманського району, Черкаської області, Бабанська селищна рада, тел. (04744) 95-2-42  каб. №11