Закликаємо жителів громади тримати порядок на кладовищі!

Дата: 15.06.2022 16:03

Кладовище – це людська пам’ять живих про мертвих. Чиста, доглянута могила – це спокій  совісті і почуття  виконаного боргу у  близьких  родичів перед покійними.

Закликаємо усіх, чиї родичі  захоронені на  селищному кладовищі, найближчими днями  навідатися до  померлих та  навести лад на могилах: виполоти   бур’яни,  пофарбувати огорожу,  викинути сміття у  відведене для цього  місце.

Людина живе доти,  доки живе пам’ять про неї.  Традиція  доглядати за  могилами  рідних і близьких вважається  однією з  найсакральніших серед існуючих. Не зраджуймо пам’ять про рідних  бур’янами та сміттям на могилах!