До відома жителів Бабанської територіальної громади!

Дата: 14.04.2022 15:15

Секретарем та діловодом Бабанської селищної ради розпочато роботу по прийняттю документів на відшкодування коштів за комунальні платежі власнику будинку, який безкоштовно прихистив (надав житло) внутрішньо переміщеним особам (далі – ВПО), які перемістилися у період воєнного стану.

Для оформлення вищезазначеної компенсації звертайтеся до Бабанської селищної ради (І поверх, каб.№8) з таким переліком документів:

1. Правовстановлюючі документи (документ на право власності або договір купівлі-продажу)  на будинок в якому заселені безоплатно ВПО.
  2. Копії паспорта, ідентифікаційного кода, заявника (власника будинку).
  3. Довідка про відкриття рахунку в банку (заявника).
  4. Копії документів (паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження (для дітей), ВПО, які проживають в даному будинку.
  5. Копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (тобто ВПО повинні бути уже зареєстровані) усіх осіб хто проживає в даному будинку.

Також повинні бути виконанні такі умови:

• Особа повинна бути зареєстрована, як ВПО (внесена до Єдиної інформаційної бази даних про ВПО (ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИХ БАЗ ДАНИХ), а не просто база ОМС).
  • Власник житла подає до ОМС - 2 заяви:

Перша заява - не пізніше наступного дня з дня заселення до нього ВПО  (підтвердження заселення та обліку проживання ВПО);

Друга заява - кожного місяця до 5 числа - заява на отримання компенсації.

• Житло включається до реєстру жилих приміщень, доступних для безоплатного розміщення ВПО, який веде ОМС;
  • Зареєструвати житло на сайті «Прихисток» (якщо людина особисто не може цього зробити, то допоможемо в селищній раді);
  • Умова отримання компенсації - відсутність заборгованості власника житла за житлово-комунальні послуги.

Звертайтеся за телефоном:  секретар – 096-255-37-95

діловод   -  067-139-50-72