ПОВІДОМЛЕННЯ Про скликання 16 чергової сесії Бабанської селищної ради VIII скликання

Дата: 10.12.2021 17:39

Відповідно до частини 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається 16 чергова сесія Бабанської селищної ради 21 грудня 2021 року о 10.00 годині ранку в актовій залі Бабанської селищної ради.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 №4-15/VIII «Про бюджет Бабанської селищної територіальної громади на 2021 рік».
  2. Про затвердження довгострокових програм Бабанської селищної ради.
  3. Про селищний бюджет на 2022 рік.
  4. Про затвердження штатних розписів бюджетних установ Бабанської селищної ради на 2022 рік.
  5. Про погодження штатних розписів закладів загальної середньої освіти.
  6.  Про організацію  харчування і встановлення  батьківської плати за  харчування дітей в закладах освіти Бабанської селищної ради в 2022 році.
  7. Про затвердження граничних сум витрат на придбання меблів, іншого обладнання та  устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів в Бабанській селищній раді та її установах, які утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету на 2022 рік.
  8. Про план роботи Бабанської селищної ради на І півріччя 2022 року.
  9. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.11.2020 №1-6/VIII «Про утворення виконавчого комітету Бабанської селищної ради та  затвердження Положення про  виконавчий комітет».
  10. Земельні питання.
  11. Різне.

Селищний голова                                               Леонід ОРАТІВСЬКИЙ