Вітаємо Куць Інну Василівну з перемогою у конкурсі.

Дата: 04.11.2021 09:54

2 листопада  2021 року в присутності селищного голови Леоніда  Оратівського, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Бабанської селищної ради Інни Марчук та педагогічного колективу на підставі розпорядження голови Бабанської селищної ради Уманського району      Черкаської області №209 від 01.11.2021 в Бабанському ліцеї Бабанської селищної ради  відбулось призначення директора ліцею Куць Інни Василівни.

Інна Василівна успішно пройшла конкурсний відбір, склавши письмовий іспит та представивши на розгляд комісії презентацію стратегії розвитку Бабанського ліцею.

Вітаємо Куць Інну Василівну з перемогою у конкурсі, щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!