ПОВІДОМЛЕННЯ Про скликання 14 позачергової сесії Бабанської селищної ради VІІІ скликання

Дата: 03.11.2021 10:06

Відповідно до частини 5 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається 14  позачергова сесія   Бабанської селищної  ради    05    листопада 2021 року о 10.00 годині   ранку в актовій  залі   Бабанської селищної ради .

На розгляд сесії  виносяться питання:

1.  Про  внесення змін до рішення  селищної ради від 24.12.2020 № 4-15/VIIІ «Про бюджет Бабанської селищної територіальної громади на 2021  рік»
  2. Про програму соціального захисту дітей, які потрапили в складні життєві обставини, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2022-2026 роки.
  3. Про зміну  адреси юридичної особи Бабанської селищної ради.
  4. Про зміну адреси юридичної особи виконавчого комітету Бабанської селищної ради.

5.   Про  внесення змін до рішення  селищної ради від 25.03.2021 № 7-22/VIIІ «Про затвердження Положення про службу у справах дітей Бабанської селищної ради».

6. Про  внесення змін до рішення  селищної ради від 03.12.2020 № 2-12/VIIІ «Про  створення юридичної особи «Фінансовий відділ Бабанської селищної ради», затвердження Положення фінансового відділу та вжиття заходів щодо його державної реєстраціії».

7. Про утворення старостинських округів та  затвердження Положення про старостинські округи  Бабанської селищної територіальної громади .

8. Про укладення строкового трудового договору з директором Бабанського ліцею Бабанської селищної ради  Уманського району Черкаської області.

9. Про внесення змін до рішення   селищної ради від 24.12.2020 №4-11/VІІІ «Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної освіти Бабанської селищної ради Уманського району Черкаської області».

10. Про   внесення змін до рішення   селищної ради від 24.12.2020 №4-14/VІІІ «Про затвердження структури та чисельності апарату Бабанської селищної ради, її виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради»

11.  Про  звернення депутатів Бабанської селищної ради щодо недопущення збільшення ПрАТ «Уманьгаз» тарифу на послуги розподілу природного газу, електроенергії.

12.Розгляд земельних питань.

13.Різне.

Селищний голова                                                     Леонід ОРАТІВСЬКИЙ