Звернення селищного голови до населення з приводу погіршення епідеміологічної ситуації

Дата: 23.09.2021 16:58

Складна ситуація з захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спонукала мене звернутися до вас. Швидке поширення хвороби і збільшення її тяжких наслідків вимагає посиленого дотримання протиепідемічних заходів та індивідуальної відповідальності!

Щодо останнього, маю на увазі вакцинування від COVID-19. Наразі це єдиний захист від страшної хвороби, а вироблення колективного імунітету – єдиний шанс для повернення до нормального способу життя.

Особливо важливо це для колективів, які працюють у постійному контакті з людьми: навчальні заклади, заклади відпочинку та ресторанного господарства тощо.

В Україну завезено достатню кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими можна щепитися безкоштовно та в найкоротші терміни.

В Україні вводять обов'язкову вакцинацию в Міністерстві охорони здоров'я затвердять чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції.

Статтею 12 Закону України "Про захист населення від  інфекційних хвороб" передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних хвороб.

Визначення такого переліку професій належить до повноважень МОЗ.

Дякую всім, хто уже вакцинувався. Переконаний, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 ставатиме дедалі більше.

Щиро вірю у вашу свідомість та відповідальність!

Селищний голова  ЛЕОНІД  ОРАТІВСЬКИЙ