Міжнародна агропромислова виставка „AgroExpo-2021“

Дата: 23.09.2021 16:52

з   29   вересня по 2   жовтня 2021   року в м. Кропивницькому відбудеться Міжнародна агропромислова виставка

„AgroExpo-2021“ – наймасштабніша в Україні АПК виставка, яка входить у ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи.

Виставка проходить за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та Міністерства аграрної політики і продовольства України.

Головні   тематичні   розділи:   тваринництво,   рослинництво,   транспорт і спецтехніка, тара   і   упаковка,   будівництво   та   альтернативна   енергетика в агропромисловому комплексі, екологія і переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

Контактні дані організаторів Виставки: Глібко Ігор, моб. тел. +38(050)344-26- 44, +38(095)344-26-44; Бєлова Тетяна, моб. тел. +38(050)344-27-44, e-mail: info@ukragroexpo.com.

Кіровоградською обласною державною адміністрацією наголошено, що з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 Виставка „Agro Expo-2021“ буде проходити з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів.