З днем підприємця!

Дата: 03.09.2021 15:00

Шановні  підприємці!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День Підприємця!

Приватне  підприємство є важливим чинником  економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Ви енергійні та ініціативні люди, які вміють організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти. Завдяки Вашій активній та наполегливій праці створюються нові робочі місця, розвивається підприємство на території громади, що відіграє  вагому роль у вирішенні ряду соціально-економічних питань держави та селищної ради.

З нагоди свята хочу виразити Вам слова особливої вдячності за співпрацю, яка спрямована на процвітання територіальної громади. Впевнений, що завдяки нашим спільним зусиллям в інтересах розбудови громади, наше співробітництво буде плідним та успішним в реалізації майбутній планів.

У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання невичерпної енергії, натхнення і  здійснення задумів, мудрості в справах та  процвітання бізнесу, стабільності, добра і  благополуччя  Вам і вашим рідним. Нехай впевненість у завтрашньому дні завжди  наповнює Ваші серця та надихає на  подальші перемоги в усіх справах і починаннях.

Селищний голова Бабанської селищної ради   Леонід ОРАТІВСЬКИЙ