8 засідання виконавчого комітету Бабанської селищної ради

Дата: 29.07.2021 10:26

28 липня 2021 року  голова Бабанської територіальної громади Леонід Васильович Оратівський провів

8 засідання  виконавчого комітету Бабанської селищної ради в якому взяли участь члени виконкому, старости сіл територіальної громади та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради.

Розглянуто ряд питань, які стосуються місцевого бюджету, соціально – економічного розвитку громади, захисту дітей, соціального захисту населення та інші.

Погоджено внесення змін до селищного бюджету, розглянуто хід виконання Програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік, поставлено на квартирну чергу дітей із соціально незахищених сімей, прийнято рішення щодо  надання одноразової допомоги в сумі 2,0 тис. грн. на лікування 2 жителям громади (с. Рогова, смт. Бабанка). Також розглянуто питання щодо присвоєння поштових  адрес об’єктам нерухомості та  скасування погосподарських  номерів та інші.

Всі питання порядку денного вирішено  позитивно та  прийняті  відповідні рішення.