Шановні жителі громади!

Дата: 19.07.2021 16:54

З метою надання нашій громаді чистого та охайного вигляду  виконавчий комітет Бабанської селищної ради  звертається до Вас  з проханням дотримуватися  правил  благоустрою:  скошування бур'янів та  обрізання  молодих пагонів  самостійної  порослі дерев та кущів, що виходять за межі  земельної ділянки,  забезпечення чистоти і порядку на  території  Бабанс ької громади.

Наголошуємо про те, що  потрібно регулярно прибирати  прилеглі території, також  брати активну участь  в упорядкуванні  прибудинкових територій. Не  потрібно чекати  спеціального запрошення. Кожен житель нашої громади  повинен  долучатися до справи і прибирати сміття навколо свого  будинку, скошувати  бур'яни та обрізати молоді пагони  самосійної   порослі  дерев та кущів, що  виходить за  межі земельної ділянки.

Одночасно повідомляємо, що  порушення норм і правил у сфері благоустрою населених  пунктів,  правил благоустрою  територій  населених  пунктів, відповідно  до ст. 152 КУ про АП - тягнуть за собою накладання  штрафу на  громадян від  двадцяти до  вісімдесяти  неоподаткованих мінімумів  доходів  громадян і на  посадових  осіб,  громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від  п'ятдесяти   до  ста  неоподаткованих мінімумів  доходів  громадян.

З повагою  виконавчий  комітет Бабанської  селищної  ради.