Нарада працівників закладів культури Бабанської селищної ради Уманського району Черкаської області

Дата: 11.06.2021 08:27

10 червня 2021 року в приміщенні Бабанської селищної ради відбулася нарада працівників закладів культури за участю начальника та спеціалістів відділу освіти, культури, молоді та спорту, начальника відділу організаційно-кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення, секретаря виконавчого комітету Бабанської селищної ради, керівників закладів культури, завідувачів сільськими бібліотеками та музеями Бабанської громади.

На нараді обговорені організаційні питання в галузі культури, реалізація державної політики з питань культури на території Бабанської селищної ради, благоустрій приміщень та територій закладів культури, інвентаризація бібліотечних фондів сільських бібліотек та підсумки роботи закладів культури за період з 01 січня по 01 червня 2021 року.