ЖИВА ПАМ'ЯТЬ - ЖИВІ КВІТИ!

Дата: 08.04.2021 15:33

Дорогі  односельці, громадо!

Наближаються великодні свята, а за ними і  поминальні дні. Всі ми будемо  готуватися, прибирати наші  домівки, а далі радісно будемо вітати рідних, близьких, друзів з Великоднем. Звичайно, будемо прибирати і могилки наших рідних і близьких, які вже спочили. З цього приводу і звертаємось до вас з проханням: не несіть на могилки штучні квіти  і прикраси. Адже в Бога всі живі (Луки. 20:38) пам'ять ваша про них  жива і живі квіти, посаджені на могилці - це ваша віра в їхнє воскресіння, віра в життя вічне.

Тому не піддавайтеся спокусі  "швиденько  прикрасити" могилки дорогих вам  людей, а  потрудіться, посадивши для них життя, живу пам'ять, живі квіти... Адже це справді щиро, від душі. І погодьтеся - навіть маленька жива квіточка тішить око  більше, ніж  великий  штучний  букет.

Дякуємо за розуміння і Ваш свідомий вибір.

Бабанська селищна рада та Протоієрей  Володимир