ОГОЛОШЕННЯ ПРО СУБОТНИК

Дата: 31.03.2021 16:10

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та усіх жителів Бабанської територіальної громади!

Шановні жителі  населених пунктів громади!

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 9, 10 Закону України «Про  благоустрій населених пунктів»,  з метою забезпечення наведення належного санітарного стану в громаді  та  забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя його мешканців, виконавчий комітет селищної ради повідомляє, що 02 квітня 2021 року відбудеться  толока з благоустрою та весняної  санітарної  очистки  територій  населених  пунктів.

Бабанська селищна рада наполегливо просить усіх небайдужих жителів долучитися до участі в суботнику: поприбирати біля закладів освіти, культури, медичних установ, магазинів, кафе, барів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг, вулиць, на територіях, прилеглих до житлових будинків, зупинок громадського транспорту.

Закликаємо до співпраці усіх, хто хоче і може  допомогти зробити  території наших  населених пунктів чистими, охайними.