ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ОКСАНИНА

Дата: 29.03.2021 15:12

22 березня 2021 року     пройшли  загальні збори  жителів села Оксанина. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна.

Порядок  денний зборів :

1. Звіт про  проведену  роботу реорганізованої Оксанинської сільської ради  в 2020 році.

2. Звіти  керівників про проведену роботу в 2020 році (сільський клуб, бібліотека, фельдшерський пункт, Оксанинської філії Бабанського ліцею).

3. Звіт  про використання коштів самооподаткування  та встановлення суми оподаткування на 2021 рік.

4. Інше.

На загальних зборах прийнято рішення:

1. Звіт старости   села Оксанина  реорганізованої Оксанинської сільської ради за 2020 рік взяти  до відома,  роботу сільської ради за 2020 рік визнати задовільною.

2. Звіти  керівників установ села (сільський клуб, бібліотека, фельдшерський пункт, філії Бабанського ліцею) про проведену роботу в 2020 році взяти до відома, визнати  роботу задовільною.

3. Інформацію старости села по використанню коштів самооподаткування  за 2020 рік  взяти до відома. Затвердити суму самооподаткування на 2021 рік в розмірі 100 грн з кожного двору.

Очільник Бабанської селищної ради Леонід  Оратівський підвів підсумки загальних зборів громадян. Прозвітував про соціально-економічний розвиток сіл територіальної громади, окреслив проблемні питання, а також розповів про формування бюджету (доходи та видатки селищного бюджету)  та план роботи на 2021 рік.

Збори громадян  пройшли  конструктивно. Люди мали змогу напряму поспілкуватися із керівниками громади та присутніми на зборах.