ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА РОГОВА

Дата: 26.03.2021 10:21

19 березня 2021 року     пройшли  загальні збори  жителів села Рогова. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна, депутат Бабанської селищної ради директор  ДП АФ  «Байс-Агро» ТОВ АПК Кисіль Анатолій Іванович, керівники установ (сільського клубу,  фельдшерського пункту), дільничний інспектор поліції Побережний Олег  Миколайович.

Порядок денний:

1. Звіт про проведену роботу реорганізованої сільської ради за 2020 рік.

2. Звіти керівників про проведену роботу в 2020 році: (сільський клуб, фельдшерський пункт).

3. Про роботу дільничного інспектора поліції в с. Рогова в 2020 р.

4. Про встановлення ставки самооподаткування на 2021 рік.

5. Питання життєдіяльності села, що потребують вирішення.

6. Різне.

На загальних зборах прийнято рішення:

1. Звіт старости   села Рогова  реорганізованої Рогівської ради за 2020 рік взяти  до відома, роботу сільської ради за 2020 рік визнати задовільною.

2. Звіти  керівників установ села: (сільського клубу,  фельдшерського пункту) про проведену роботу в 2020 році взяти до відома, визнати  роботу задовільною.

3. Інформацію старости села по використанню коштів самооподаткування  за 2020 рік  взяти до відома.

4. Затвердити суму самооподаткування на 2021рік в розмірі 100 грн. з кожного двору.

Голова Бабанської селищний ради Оратівський Леонід Васильович всебічно висвітлив питання роботи селищної ради. Розповів про пріоритетні питання: благоустрій населених пунктів; робота з платниками податків з метою наповнення бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік; познайомив з планом роботи на 2021 рік.

Проблемні питання життєдіяльності села:

• Ремонт доріг;
  • Водозабезпечення населеного пункту;
  • Водозабезпечення проточною водою фельдшерського пункт, а також облаштування внутрішнього туалету;
  • Вивезення твердих побутових відходів (укладання договору);
  • Покращення організаційного, матеріально-технічного забезпечення сфери фізичної культури і спорту в селі, зокрема, створення спортивно-тренажерної зали на 2 поверсі приміщення колишнього  закладу дошкільної освіти;
  • Придбання бензокоси;
  • Підключення  сільського клубу до мережі Інтернет.
  • Виготовлення генерального плану села.

Порядок денний:

1. Звіт про проведену роботу реорганізованої сільської ради за 2020 рік.

3. Про роботу дільничного інспектора поліції в с. Рогова в 2020 р.

4. Про встановлення ставки самооподаткування на 2021 рік.

5. Питання життєдіяльності села, що потребують вирішення.

6. Різне.

На загальних зборах прийнято рішення:

Голова Бабанської селищний ради Оратівський Леонід Васильович всебічно висвітлив питання роботи селищної ради.  Розповів про пріоритетні питання: благоустрій населених пунктів; робота з платниками податків з метою наповнення бюджету селищної територіальної громади на 2021 рік; познайомив з планом роботи на 2021 рік.

Проблемні питання життєдіяльності села:

• Ремонт доріг;
  • Водозабезпечення населеного пункту;
  • Вивезення твердих побутових відходів (укладання договору);
  • Придбання бензокоси;
  • Підключення  сільського клубу до мережі Інтернет;
  • Виготовлення генерального плану села.