ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ОСТРІВЕЦЬ

Дата: 25.03.2021 17:27

19 березня 2021 року пройшли загальні збори жителів села Острівець. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Мельник Людмила Сергіївна,  директор СТОВ «Дружба» депутат Бабанської селищної ради Пахолюк Б.Г.,  депутат Бабанської селищної ради Кисіль А.І., керівники установ села Острівець (Дворська Я.О., Рокочук Л.І.,  Ковальова О.М.), дільничний офіцер поліції сектору превенції ВПД №2 Уманського РУП Головного управління Національної поліції в Черкаській області старший лейтенант поліції Побережний О.М..

Порядок денний:

1.Звіт про проведену роботу реорганізованої сільської ради за 2020рік.

2.Звіти керівників установ (завідуючого сільським клубом, медичної сестри ЗПСМ) про роботу за 2020 рік.

3. Звіт  дільничного інспектора поліції в с.Рогова в 2020 р.

4.Про  встановлення ставки самооподаткування на 2021 рік.

5.Питання життєдіяльності села, що потребують вирішення.

6.Різне.

Старостою села Острівець Атаманюк Ангеліною Анатоліївною прозвітовано про роботу за 2020 рік (аналіз бюджету, соціально-економічний розвиток, стан використання земель та сплата податків за землю фізичними, юридичними особами, стан роботи сфери обслуговування (торгівля), соціальний захист населення, проведено аналіз зайнятості жителів села).

Очільник Бабанської селищної ради Леонід Оратівський  розповів про формування бюджету селищної ради на 2021рік, окреслив  проблеми територіальної громади та шляхи їх вирішення.

Депутатом селищної ради Пахолюком Б.Г. прозвітовано про роботу за минулий рік. Проінформовано жителів села про  виконані роботи з ремонту центрального водогону і про витрати, закладені в тариф за 1м3 води.

Медичною сестрою ЗПСМ Дворською Я.О. проаналізовано роботу за попередній рік. Озвучила проблемне питання: з 19.03.2021 працює без санітарки, що їй важко в опалювальний період поєднувати обов’язки медичної сестри та санітарки.

На загальних зборах (сходці) встановлена ставка самооподаткування 100,00 грн. з двору.

Питання, що потребують вирішення:

• Ремонт містка, що з’єднує вулиці Прибережну та Черняховського.
  • Благоустрій території села.
  • Будівництво нового водогону.
  • Відсутність транспортного засобу для відвезення, покійних людей на кладовище.
  • Збереження закладів медицини, освіти та культури.