ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОРЖОВА

Дата: 25.03.2021 17:18

18 березня 2021 року пройшли загальні збори жителів села Коржова. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Мельник Людмила Сергіївна, депутат Бабанської селищної ради  Халахур Ігор Вікторович, депутат Бабанської селищної ради Томенко Михайло Васильович, завідуюча фельдшерським пункту с. Коржова Горова Валентина Михайлівна, дільничний офіцер поліції Уманського РВП  Загородній Владислав Генадійович.

Порядок денний зборів:

1. Звіт старости села Левченко І.М..
  2. Звіт про проведену роботу реорганізованої сільської ради в 2020 році старостою села Іриною Левченко.
  3. Звіти керівників установ села (культура, медицина).
  4. Про роботу дільничного інспектора поліції в 2020 році.
  5. Про встановлення ставки самооподаткування на 2021 рік.
  6. Питання, що потребують вирішення в селі.
  7. Різне.

Староста села Ірина Левченко  ознайомила  зі статистичними даними за 2020 рік: з соціальним паспортом села Коржова, назвала перелік агроформувань, що здійснюють обробіток земельних часток (паїв) в населеному пункті станом на 01.02.2021року, проаналізувала аналіз використання земель водного фонду.

Крім того, озвучила проблеми, що вимагали першочергового розв’язання (крадіжка кабелю електропостачання - від трансформатора до електроопори, що могло призвести до повного припинення водопостачання на село; прорив водогінних труб; прогортання доріг від снігу.)

Прозвітувала про роботу сільської ради за 2020 рік.

На загальних зборах прийнято рішення:

1. Звіти керівників установ села (фельдшерського  пункту та дільничного) про проведену роботу в 2020 році взяти до відома, визнати роботу задовільною.
  2. Інформацію старости села по використанню коштів  самооподаткування за 2020 рік взяти до відома.
  3. Затвердити суму самооподаткування на 2021 рік в розмірі 100 грн. з кожного двору.

Селищний голова Леонід Оратівський підвів підсумки загальних зборів громади, ознайомив присутніх з плановими показниками селищного бюджету на 2021 рік та запропонував залучити  додаткові кошти до бюджету.

Збори громади пройшли конструктивно. Люди мали змогу напряму поспілкуватися із керівниками громади та присутніми на зборах.