ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОРЖОВА СЛОБОДА

Дата: 19.03.2021 16:52

18 березня 2021 року  пройшли  загальні збори  жителів села Коржова  Слобода. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна.

24 листопада 2020 року Коржовослобідську сільську раду  реорганізовано шляхом приєднання до Бабанської селищної ради.

Проведено  підсумок   роботи реорганізованої сільської ради за 2020 рік.

Рік був  важким у зв’язку з карантинними  обмеженнями, що  діяли і діють в Черкаській області та Уманському районі. Впродовж року сільська  рада та її  виконавчий комітет,   депутатський корпус,  жителі громади проводили відповідні роботи для соціально-економічному розвитку села.

Староста села Джуплій Світлана Василівна ознайомила  з статистичними даними, на території населеного пункту зареєстровано 177 жителів.

Селянські проблеми постійно були на контролі у трьох постійних депутатських комісій. Велика увага приділяється зверненню громадян. Кожне звернення детально розглядається, аби задовольнити всі обґрунтовані заяви і скарги. Крім того, сільська рада, депутатський корпус детально аналізує всі звернення аби визначити найболючіші точки громадян нашого села, проблеми, які вимагають першочергового розв’язання. Загалом найбільша кількість питань надійшла щодо соціального захисту населення,  благоустрою, правопорядку, приватизації землі. Кожен депутат сільської ради один раз на місяць у визначений час вів прийом громадян.

Протягом 2020 року було надано субвенції таким організаціям:

• Управлінню  праці та соціального захисту населення для надання послуг по перевезенню громадян, які згідно чинного законодавства мають право на пільговий проїзд автобусами загального користування на приміських маршрутах;
  • Територіальному центру соціального обслуговування на капітальний ремонт для Рижавського будиноку престарілих;
  • Районному бюджету на придбання продуктів харчування для організації харчування учнів 1-4 класів та  дітей пільгових категорій.

За  2020 рік  зроблено :

• Проведено поточний ремонт фельдшерського пункту, благоустроєна територія біля фельдшерського пункту.
  • Проведено поточні ремонти в сільській раді, бібліотеці, кабінетах сільського клубу, фойє, залу  за кошти сільської ради та спонсорські кошти;
  • Проведено ямковий ремонт по вулицях Садовій та Перемоги за кошти Уманської РДА;
  • Проведено ямковий ремонт по вулицях Хміля та Польовій за кошти депутата Бабанської селищної ради Кисіля А.І.

Землі в адміністративних межах села Коржова  Слобода використовуються сільськогосподарськими товаровиробниками  ТОВ «Весна», ФГ «Земляни», ФОП Реміняка В.В., ФОП Реміняка В.В.,  ФОП Розборський А.І., фізична особа Матерянський А.М.,  ДП АФ  «Байс-Агро»  ТОВ АПК Кисіля А.І.,     ПП «АГРО-ДАР ІНВЕСТ»  Гринь Ю.І.. На 01.01.2021 одноосібників нараховується 39 осіб.

В селі стовідсотково проведено вуличне освітлення.

У 2020 році укладено договір з ПП «Енергоєвробуд-Умань» на обслуговування (заміна лампочок, патронів, ліхтарів).

Одним із пріоритетних напрямків  роботи сільської ради є благоустрій села. Тому з 15 березня по 15 травня було  запроваджено двомісячник по благоустрою, озелененню, поліпшенню стану довкілля села. За допомогою  приватного  підприємця  Степанюка Руслана  Вікторовича  встановлено новий пам’ятний знак жертвам Голодомору.

Проблемні питання села :

• Завершити  ямковий ремонт по вулицях Хміля та Садова;
  • Провести поточний ремонт дороги до сільського кладовища;
  • Провести поточні ремонти закладів соціальної сфери;
  • Встановити шлагбаум на в’їздах у село через проїзд важковагового транспорту через село, які обминають контрольно-пропускний пункт.

Староста села Джуплій Світлана подякувати всім жителям громади,  керівникам підприємств, установ, фермерським господарствам, ФОП, депутатам сільської ради, одноосібникам,  і всім жителям,  які не стоять осторонь проблем села, завжди допомагають словом і ділом.

Селищний голова Леонід  Оратівський підвів підсумки загальних зборів громадян,  ознайомив присутніх із плановими показниками фінансування у 2021 році.

Збори громадян  пройшли  конструктивно. Люди мали змогу напряму поспілкуватися із керівниками громади,  присутніми на зборах.