ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ВІЛЬШАНА СЛОБІДКА

Дата: 19.03.2021 09:55

17 березня 2021 року відбулися загальні збори (сходка) громадян села  Вільшана Слобідка. Запрошені на (сходку) селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Леонід Васильович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Мельник Людмила Сергіївна.

Селищний голова Бабанської селищної ради Леонід Оратівський  ознайомив із  плановими показниками бюджету на 2021 рік.

Головну увагу впродовж звітного періоду виконком сільської ради приділяв соціальному захисту найбільш незахищених верств населення: одиноким престарілим громадянам, неблагополучним сім’ям, інвалідам, учасникам бойових дій, учаснику АТО. Сільська рада постійно опікувалась забезпеченням і стабільною роботою Дубівського НВК, завжди вирішувались питання підвозу діток до навчального закладу, вивчались питання харчування дітей.  Виділялися субвенції для відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації на утримання Дубівського НВК.

Староста Поліщук Світлана Андріївна  у своєму звіті  зазначила  статистичні дані.

У Вільшаній Слобідці станом на 01.01.2020 було зареєстровано 217  осіб.

2020 рік став періодом складних і неочікуваних проблем.

Він залишиться в історії та у пам’яті, як перший рік пандемії коронавірусної інфекції.

Та навіть у таких складних життєвих обставинах  сьогодення дякуючи мудрості, енергійності, наполегливості, умілому керівництву сільського голови Вільшанослобідської сільської ради Оратівського Л.В. в 2020 році, спонсорській допомозі депутатів районної ради  Кисіля А.І., Безуглої Н.Д.,  Матерянського А.М., при підтримці депутатів сільської ради, членів виконавчого комітету, працівників установ села, одноосібників у 2020 році вдалося досягти таких результатів:  зроблено  ямковий ремонт доріг по вулицях села Вільшана  Слобідка, на сільському цвинтарі заасфальтовано доріжку.

По благоустрою села:  встановлено  стелу пам’яті жертв Голодомору, відремонтовано місток у центрі села, в задовільному стані утримуються дитячі майданчики та обеліск Слави.

Робота сільського клубу, яку очолює Шикітка К.К., має на сьогодні гарні показники в розвитку культури населеного пункту. Нею активно проводились  різні  міроприємства, організовувалась гурткова робота.  Створено фольклорний ансамбль «Слобідчаночка»,  який радує своїми дзвінкими голосами  та чарівними піснями.  «Зі словами подяки хочу звернутись до учасників художньої самодіяльності  Кучер Тамари Юхимівни, Парфенюк Ольги Петрівни, Кривої  Олени  Василівни, Колісніченко Галини Миколаївни, Оратівської Людмили Василівни, Кучеренко Світлани Анатоліївни, Святенко Наталії Петрівни, Музики Лариси Степанівни, Нагірняк  Оксани, Шикітки Катерини Костянтинівни, за  ваші виступи та  таланти, які неодноразово  відзначено похвальними грамотами.   Ваш гарний приклад наслідують діти та молодь села, які також беруть участь  у культурно-масових заходах» - зазначила  Світлана Андріївна.

У селі працює фельдшерський пункт, який забезпечено всіма необхідними медикаментами по наданню першої невідкладної допомоги, медичним обладнанням.

Проблемні питання на сьогоднішній день – це закупівля та заміна перегорівших електролампочок вуличного освітлення, встановлення секцій зваленого паркану на сільському кладовищі.  Над цими питаннями будемо працювати та  в міру можливості вирішувати їх.

До нас звернулись  працівники   "Укрпошта" з проханням, щоб жителі села повісили на житлових будинках або на парканах табличку  з адресою. Таблички виготовлялись, тому прошу кожного звернути на це увагу.

Загалом звіт старости  Поліщук Світлани Андріївни пройшов злагоджено та організовано і був одноголосно затверджений присутніми.