ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА СВИНАРКА

Дата: 16.03.2021 15:50

15 березня 2021 року о 13.00 в сільському клубі села Свинарка відбулись загальних зборах населеного пункту Свинарка. На загальні збори прибуло 42 особи ( загальна кількість жителів 280 чол.)

На зборах були присутні   селищний  голова  Бабанської територіальної громади  Оратівський Леонід Васильович  та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету  Бабанської селищної ради Ковальчук Олена Іванівна. На збори також запрошувались: депутат районної ради 7скликання Береговий Петро Миколайович, дільничий інспектор райвідділу поліції Осадчук  Ігор  Юрійович, виконавчий директор ТОВ «Згода» - Рибак Олександр Миколайович, директор ТОВ «ЮРІНВЕСТАГРО»- Бессараб Ігор Володимирович, підприємці села Підгірний Михайло Йосипович, Слободяник Руслан Васильович.

Порядок  денний зборів:

1. Звіт про  проведену  роботу реорганізованої Свинарської сільської ради  в 2020 році.

2. Звіт депутата районної  ради  Берегового П.М.  за 2020 рік  перед виборцями.

3.  Про роботу дільничного інспектора  поліції в 2020 році.

4.  Звіти  керівників про проведену роботу в 2020 році: (сільський клуб, бібліотека, фельдшерський пункт) .

5. Звіт  про використання коштів самооподаткування  та встановлення суми оподаткування на 2021 рік.

6.  Інше ( орендна плата за паї (ТОВ «Згода», водозабезпечення села )

На загальних зборах прийнято рішення:

1. Звіт старости   села Свинарка  реорганізованої Свинарської сільської ради за 2020 рік взяти  до відома, роботу сільської ради за 2020 рік визнати задовільною.

2. Звіти  керівників установ села: (сільський клуб, бібліотека, фельдшерський пункт) про проведену роботу в 2020 році взяти до відома, визнати  роботу задовільною.

3. Інформацію старости села по використанню коштів самооподаткування  за 2020 рік  взяти до відома. Затвердити суму самооподаткування на 2021 рік в розмірі 100 грн. з кожного двору.

Піднято питання про:

- встановлення 0,25 ставки молодшої медичної сестри на фельшерському пункті; (виступила зав ФП Виборна Л.Ф.)

-  дотримання температурного режиму на фельдшерському пункті;

- виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі  на водонапірній башні; (ПП «Усенко В.О.)

-  тарифи на водопостачання з розрахунку за спожиту воду (житель села Кутний В.Д.)

Завершив загальні збори  селищний голова Бабанської селищної ради Оратівський Л.В. , який ознайомив присутніх з плановими показниками  селищного бюджету на 2021 рік та запропонував залучити  додаткові кошти до бюджету.