Нарада директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти

Дата: 07.03.2021 08:41

4 березня 2021 року начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Виконавчого комітету Бабанської селищної ради Інною Марчук було проведено нараду директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти за участю селищного голови Леоніда Оратівського, заступника селищного голови Людмили Мельник, секретаря Виконавчого комітету  Олени Ковальчук, спеціалістів відділу.

Питання, що були винесені на розгляд, охопили освітній та фінансово-господарський напрями діяльності закладів освіти, організацію публічних закупівель.

Після вивчення запитів та потреб в фінансуванні поставлено ряд першочергових завдань, що сприятимуть впровадженню нового Державного санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти громади.

Обговорено питання благоустрою територій освітніх установ, що знаходяться в комунальній власності Бабанської  селищної ради.