Подяка спонсорам

Дата: 18.02.2021 15:32

Не забуваймо дякувати…

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості.

Висловлюємо найтепліші слова подяки за надану спонсорську допомогу депутатам Бабанської селищної ради Павлику О.М., Мальченку В.П., Греську С.А., Гутнику С.М., Коцюбенку В.В., Кисілю А.І., Томенку М.В., Халахуру І.В., Безуглій Н.Д., керівникам підприємств Хорохоньку С.В. (ФГ «Хорста»), Мельнику В.П. (МТС ТОВ «Агровіт»),    Гончарук Т.А. (ФГ «Васильок»), усім небайдужим жителям громади, серед яких Довгошия В.П., Поліщук О.В., Побережний О.В., Бука Ю.М. та батьки дітей, які відвідують заклади освіти нашої громади.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я наших діток.  Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити  і нація українців.

Дякуємо за Вашу підтримку та за  Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем нашої громади. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань. Нехай Бог  Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!