ГВАРДІЯ НАСТУТУ

Особливості вступу до «Гвардії наступу» обговорили на нараді з громадськими організаціями Черкащини

Час повертати своє. В області триває набір до лав «Гвардії наступу». У деталях про цю рекрутингову кампанію розповів начальник ОВА Ігор Табурець разом із колегами з Нацполіції області, Нацгвардії та Держприкордонслужби на зустрічі із представниками громадських організацій області.

15:49 15.02.2023

Поліцейським Уманщини розповіли про умови вступу до штурмової бригади “Гвардія наступу”

Про умови вступу до штурмової бригади “Гвардія наступу” йшлося під час зустрічі регіонального представника від бригади “Лють” Андрія Пєстрєцова з правоохоронцями Уманського районного управління поліції.

15:44 15.02.2023

МВС отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до «Гвардії наступу»

МВС отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до «Гвардії наступу». Також речниця Міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до «Гвардії наступу».

16:02 13.02.2023